Vispārīgie noteikumi Drukāt

 • 31

Noteikumi
Izmantojot mūsu (Digital Team, IK, turpmāk tekstā IZVIETO.LV) pakalpojumus no IZVIETO.LV, Jūs piekrītiet šiem noteikumiem, kā arī attiecīgā pakalpojuma Distances līgumam.
1. Konta uzstādīšana
Jūsu hostinga konts tiks uzstādīts līdz 48 stundām pēc maksājuma saņemšanas(Nauda tiek saņemta mūsu bankas kontā vai PayPal), tiklīdz pasūtījums tiks apstiprināts, ka tajā nav nekā nelegāla vai aizliegta, bet pēc pieredzes vidēji tas tiek izdarīts stundas laikā. Domēnu reģistrēšana var aizņemt vairāk laika un tā ir atkarīga no domēna vārda paplašinājuma.
Reģistrējoties OBLIGĀTI norādiet e-pasta adrese, kas nav domenā, kuru Jūs reģistrēsiet vai uzturēsiet. Šī e-pasta adrese arī tiks izmantota, lai ar Jums turpmāk sazinātos, ja primārā e-pasta adrese (ja tā nebūs šī) nebūs pieejama vai nestrādās. Norādot e-pasta adresi Jūs uzņematies atbildību, lai Jums tā būtu pieejama un visi ziņojumi, kas uz to nonāk tiktu izpildīti no šī brīžā līdz IZVIETO.LV un Jūsu savstarpējo juridisko attiecību pārtraukšanai.
Sniedzot nepatiesu informāciju par Jums, Jūsu konts var tikt nekavējoties bloķēts bez brīdinājuma.

2. Saturs
Visus mūsu piedāvātos pakalpojumus drīkst izmantot tikai likuma robežās, kas attiecas uz Latvijas Republikas un Eiropas Savienības likumdošanu. Klients piekrīt atlīdzināt zaudējumus un apmierināt visas prasības, kas radušās pret IZVIETO.LV īpašniekiem vai IZVIETO.LV īpašniekiem pret klientu, klienta darbības darbības rezultātā.

Aizliegts izvietot uz mūsu serveriem sekojošas programmas un aizliegts izmantot mūsu pakalpojumus sekojošām darbībām un failu izvietošanai:
 • materiāli, kuru izvietošana pārkāpj autortiesības
 • IRC skripti/boti
 • Warez lapas un pirātisku programmātūru
 • Proxy Scripts/Anonymizers
 • AutoSurf/PTC/PTS/PPC lapas
 • IP adrešu skanerus
 • Mail Bombers/Spam/mēstuļu skriptus un programmas
 • uz nacionāla naida kurinošanu vai rasismu orientētas lapas
 • lapas, kas satur bērnu vai jebkāda cita veida pornogrāfiju
 • uz hakeriem fokusējošas lapas/arhīvus/programmas
 • lapas, kas attiecias uz nelegālām aktivitātēm
 • spēļu serverus (Izņemot Virtuālos Privātos Serverus (VPS))
 • interneta radio (Izņemot Virtuālos Privātos Serverus (VPS))
 • interneta tv (Izņemot Virtuālos Privātos Serverus (VPS))
 • hostinga plānu "FULL" izmantot priekš bilžu un failu sharing lapām (Izņemot Virtuālos Privātos Serverus (VPS))
 • forumus un/vai lapas, kas satur vai norāda adresi uz warez/piratisku/nelegālu saturu
 • bittorent trackerus un tamlīdzīga satura mājas lapas
 • citas lapas, kas piedāvā nelegālu failu apmaiņu starp lietotājiem

Klientam neievērojot mūsu aizliegumus, konts var tikt bloķēts bez brīdinājuma un neatgriežot naudu par neizmantoto laiku un pakalpojumiem, kā arī par pārkāpumu tiks paziņots attiecīgajām tiesībsargājošajām iestādēm.

Ja netiek saņemta apmaksa par pakalpojumu 30 dienas pēc apmaksas termiņa beigā, tad klienta konts ar visu tā saturu un datiem tiek neatgriezeniski dzēsts.

3. Datu aizsardzība
IZVIETO.LV apņemas ievērot konfidencionalitāti un datu aizsardzību pret klienta datiem un ar tiem veiktajām darbībām likuma robežās. Reģistrācijas datu apstrāde notiek ievērojot "Fizisko personu datu aizsardzības likuma" prasības, kas nodrošina, ka Jūsu sniegtā informācija bez Jūsu piekrišaas netiks nodota trešajām personām vai arī izmantota kā citādi bez iepriekšējas saskaņošanas ar Jums.

4. SPAM/mēstuļu politika
Izmantojot IZVIETO.LV pakalpojumus stingri aizliegta uzmācīgu un nevēlamu spam jeb mēstuļu e-pasta sūtīšana, kā arī sūtīt e-pastus lielam skaitam saņēmēju, bez saņēmēju iepriekšējas piekrišanas.
Lietotāju kontu, kas neievēros šos noteikumus, tiks bloķēti bez iepriekšēja brīdinājuma.

5. Maksāšanas noteikumi
Klients apņemas veikt noteikto samaksu par pakalpojumu, kuram klients ir reģistrējies pakalpojuma sniegšanas periodā. Klients piekrīt, ka par pakalpojumu jāveic samaksa tik ilgi, kamēr klients nav informējis IZVIETO.LV ar iesniegumu e-pasta formā par vēlēšanos pārtraukt pakalpojuma saņemšanu. Pakalpojuma sniegšana tiek pārtrauka no datuma, kas norādīts iesniegumā un ir vēlāks vai tāds pats, kā e-pasta iesūtīšanas datums.
Pēc iesnieguma saņemšanas IZVIETO.LV izsūtīs klientam e-pastu par to, ka iesniegums saņemts. Ja klients nav saņēmis apstiprinājuma e-pastu, tad klientam ir pienākums saglabāt izsūtīto e-pastu ar iesniegumu, lai strīda situācijā to varētu uzrādīt.

6. Pakalpojuma pārtraukšana un naudas atmaksa
Klientiem ir tiesības atteities no pakalpojuma jebkurā laikā. IZVIETO.LV nodrošina bezierunu naudas atgriešanu 14 dienu laikā no pakalpojuma uzsākšanas brīža, ja tas nav bijis pieejams hostinga pakalpojumu sniedzēja vainas dēļ. Atmaksa pēc 14 dienām netiek aprēķināta par neizmantoto laiku. Pilnu atmaksu var saņemt tikai pirmreizēji veidotie konti, piemēram, ja esat izmantojis mūsu pakalpojumu iepriekš, pārtraucis to un piereģistrējies no jauna, Jūs neesat tiesīgs prasīt atmaksu. Naudas atmaksa nedarbojas uz domēnu reģistrāciju.

7. Resursu izmantošana uz kopējā Hostinga Servera.
Lietotāji nedrīkst veik sekojošas darbības:
a) izmantot 20% vai vairāk sistēmas resursus ilgāk par 90 sekundēm. Ir vairākas iespējas, kuru rezultātā var iestāties šāda situācija: CGI skripti, FTP, PHP, HTTP, utt.
b) darbināt stand-alone un servera procesus fonā (background), kas iekļauj jebkādu daemons, kā piemēram IRCD
c) darbināt jebkādu programmatūru, kas sadarbojas ar IRC (Internet Relay Chat) tīklu
d) darbināt jebkādu spēļu serveri, kā piemēram counter-strike, half-life, battlefield1492, utt.
e) AIZLIEGTS IZVIETOT MĀJAS LAPAS, KAM VAJADZĪGI LIELI SERVERA RESURSI, TĀDEJĀDI PALĒNINOT SERVERA DARBĪBU
Ja klientam nepieciešami lielāki resursi iesakam izmantot Virtuālos Privātos Serverus (VPS): http://www.izvieto.lv/cart.php?gid=7

8. Izmaksas un resursu palielināšana
Summa, ko maksājat par interneta lapas uzturēšanu nepalielināsies no pakalpojuma izmantošas sākuma. IZVIETO.LV patur tiesības izmainīt norādītās cenas savā mājas lapā un palielināt piešķirtos resursus plāniem.

9. Atlaižu kuponi
Atlaides un atlaižu kuponi tiek piešķirti tikai pirmreizējiem kontiem (personām, kas kļūst par mūsu klientiem pirmo reizi) un nevar tikt izmantoti, lai iegādātos domēnu reģistrācijas, kamēr vien nav norādīts savādāk. Ļaunprātīga kuponu izmantošana nav pieļaujama un var novest pie to apturēšanas un konta atlaides anulēšanas.

10. Domēna vārda reģistrēšana, pagarināšana un pārvaldība
a) domēna vārda reģistrāciju Digital Team, IK vārdā var veikt cita reģistratūra. Pretenzijas, pieprasījumus vai citas darbības ko nepieciešams veikt ar domēna vārdu adresēt Digital Team, IK.
b) domēna vārda reģistrācija vai atjaunošana tiek veikta tikai pēc priekšapmaksas rēķina apmaksas. Ja priekšapmaksas rēķina apmaksa līdz tā noteiktajam termiņam netiek saņemta, tad domēna reģistrēšana vai atjaunošana netiek veikta.
c) datumu līdz kuram ir apmaksāts domēna vārds jebkurā laikā ir iespējams aplūkot savā klienta profila sadaļā "Mani domēna vārdi"
Plašāka informācija par domēna ".lv" domēna vārda lietošanu un izmantošanu ir pieejama NIC mājas lapa http://www.nic.lv/resource/show/15

11. Atbildība
IZVIETO.LV neuzņemas atbildību par jebkādiem zaudējumiem, ar ko Jūsu bizness var saskarties.

12. Izmaiņas noteikumos
IZVIETO.LV patur tiesības veikt izmaiņas noteikumos un distances līgumos bez iepriekšējas brīdināšanas.


Vai šī atbilde bija noderīga?

« Atpakaļ

Powered by WHMCompleteSolution


["\r\n