Izvēlies sev piemērotāko php versiju!

Esam veikuši nozīmīgus uzlabojumus mūsu serveru programmatūrā un......no šodienas ikvienam klientam, kas izmanto vai vēlas izmantot kādu no hostinga risinājumiem ir iespēja izvēlēties kādu php versiju izmantot.Pie mums vari izmantot: PHP 4.4 PHP 5.1 PHP 5.2 PHP 5.3 PHP 5.4 PHP 5.5 PHP 5.6 PHP 7.0 Ej līdzi laikam un ... Lasīt vairāk »

8th Aug 2016
Virtuālie privātie servei (VPS)

Mēs strauji attīstāmies un augam! Ar prieku varam paziņot, ka esam papildinājuši savu pakalpojumu klāstu ar VPS (Virtuālajiem privātajiem serveriem)Šobrīd mūsu pakalpojumu klāstā ir Klasiskie VPS serveri, kā arī SSD VPS serveri!SSD VPS serverus vari iegādāties šeit: http://izvieto.lv/cart.php?gid=7         VPS SSD ... Lasīt vairāk »

5th Aug 2016
Iepazīšanās akcija!

Vēlies ietaupīt izmantojot mūsu pakalpojumu?Tā kā esam uzlabojuši savu pakalpojumu klāstu un ieviesuši virkni uzlabojumus. Vēlamies nosvinēt kopā ar Jums!Saņemiet 50% atlaidi pirmajam maksājumam ko veiksiet izvēloties Hostinga pakalpojumu!Veicot reģistrāciju, pirms maksājuma veikšanas ievadiet atlaižu kodu "50procenti-nost" un ... Lasīt vairāk »

1st Aug 2016

Powered by WHMCompleteSolution