Ātrs un ērts un izdevīgs maksāšanas veids!

Vai esi aizdomājies par to, ka vēlies, lai Tavi klienti varētu norēķināties mājaslapā ar karti vai caur interneta banku?Ja atbilde ir jā - mums ir risinājums: Paysera maksāšanas sistēmaMūsu kaimiņu - Lietuviešu izstrādāta platforma caru kuru varat veikt maksājumus tādās bankās kā Citadele un Swedbank.Ko mēs ... Lasīt vairāk »

29th Dec 2017
Izvēlies sev piemērotāko php versiju!

Esam veikuši nozīmīgus uzlabojumus mūsu serveru programmatūrā un......no šodienas ikvienam klientam, kas izmanto vai vēlas izmantot kādu no hostinga risinājumiem ir iespēja izvēlēties kādu php versiju izmantot.Pie mums vari izmantot: PHP 4.4 PHP 5.1 PHP 5.2 PHP 5.3 PHP 5.4 PHP 5.5 PHP 5.6 PHP 7.0 Ej līdzi laikam un ... Lasīt vairāk »

8th Aug 2016
Virtuālie privātie servei (VPS)

Mēs strauji attīstāmies un augam! Ar prieku varam paziņot, ka esam papildinājuši savu pakalpojumu klāstu ar VPS (Virtuālajiem privātajiem serveriem)Šobrīd mūsu pakalpojumu klāstā ir Klasiskie VPS serveri, kā arī SSD VPS serveri!SSD VPS serverus vari iegādāties šeit: http://izvieto.lv/cart.php?gid=7         VPS SSD ... Lasīt vairāk »

5th Aug 2016
Iepazīšanās akcija!

Vēlies ietaupīt izmantojot mūsu pakalpojumu?Tā kā esam uzlabojuši savu pakalpojumu klāstu un ieviesuši virkni uzlabojumus. Vēlamies nosvinēt kopā ar Jums!Saņemiet 50% atlaidi pirmajam maksājumam ko veiksiet izvēloties Hostinga pakalpojumu!Veicot reģistrāciju, pirms maksājuma veikšanas ievadiet atlaižu kodu "50procenti-nost" un ... Lasīt vairāk »

1st Aug 2016
Drīzumā...

Šobrīd pakalpojumu klāsts ko var iegādāties un iegūt automātiski ir salīdzinoši neliels.Gan esošie, gan jaunie klienti - papildus pakalpojumus vai resursu palielināšanu ārpus publicēto pakalpojumu robežas var iegūt rakstot ziņojumu atbalsta dienestam.Jau drīzumā publicēsim pilnu pakalpojumu klāstu, kā arī būs pieejama ... Lasīt vairāk »

24th Apr 2016
Izvieto.lv soli, pa solim uz priekšu.

Šobrīd ienākot mūsu sistēmā varat redzēt, ka lapa vēl ir diezgan angliskā versijā. Neslēpšu, ka tas viss tāpēc, ka izmantojam starptautisku risinājumu un šobrīd aktīvi strādājam pie šīs sistēmas pārtulkošanas.Tomēr ar šo mēnesi - Aprīli - visi esošie klienti tiek pārlikti uz šo sistēmu. Ja nepieciešama palīdzība ... Lasīt vairāk »

5th Apr 2016
Sveiciens Izvieto.lv

Esi sveicināts izvieto.lv

Izvieto.lv ir kompānija, kas rūpējas par saviem klientiem - mūsu prioritāte ir individuāla pieeja un kvalitāte.


23rd Mar 2016

Powered by WHMCompleteSolution